Tvorím od malička, od škôlky, čo si pamätám. Možno aj skôr. Preto ma rodičia zapísali do základnej umeleckej školy. Tu som mala šťastie na moju učiteľku, ktorá ma zasvätila do rôznych techník. Vyšívala som, kreslila, strihala.

V období dospievania ma fascinoval svet módy a modeliek. Navrhovala som šaty, ladila farby, vytvárala rôzne kreácie a robila som vždy nejako inak, ako robili ostatní. Mojím snom bolo študovať na odevnej škole v Trenčíne. Osud zariadil, že na túto školu som nakoniec nemohla ísť a vyštudovala som školu ekonomického zamerania. K maľovaniu som sa dostala až neskôr.

Na materskej dovolenke som skúšala piecť pre moje deti tortičky. A tu sa opäť prejavila moja kreativita. Bavilo ma zdobiť ich a hlavne som maľbu prenášala aj na ne. Ak bolo treba tortičku pre nevestu, rovno som ju nalíčila a učesala. Postupne som sa teda dostala aj k líčeniu.

Najviac ma ale napĺňa maľovanie na plátno.Vytváranie trvalého diela, ktoré robí ľudom radosť a vyvoláva v nich pozitívne pocity. Milujem kombinovať farby, vytvárať nové odtiene a sledovať, ako na ľudí pôsobia.Moje dva obrazy sa zúčastnili v roku 2018 celoštátnej postupovej súťaže neprofesionálnej tvorby Výtvarné spektrum 2018, kde boli aj ocenené. Postúpili do celoštátneho kola a boli vystavované vo viacerých mestách. Okrem toho som sa zúčastnila ďalších výstav:

november 2017 - 1. autorská výstava KC Detva

marec 2018 - Výtvarné spektrum 2018 - celoštátna postupová súťaž neprofesionálnej tvorby - krajská výstava SNP Banská Bystrica

apríl 2018 - spoločná výstava !Bábky, ktoré liečia dušu" - Dubnický kaštieľ

júl 2018 - Artmix - spoločná výstava AUDI Bratislava

sepember 2018 - Výtvarné spektrum 2018 - celoštátna postupová súťaž neprofesionálnej tvorby - Dubnický kaštieľ

november 2018 - Výtvarné spektrum 2018 - celoštátna postupová súťaž neprofesionálnej tvorby - Košice

december 2018 - Výtvarné spektrum 2019 - celoštátna postupová súťaž neprofesionálnej tvorby Zvolen